EKSEPTION PEELS


PROFESSIONAALSED KS(EKSEPTION) KEEMILISED KOORIJAD,,Ekseption peels,, - uue põlvkonna ainulaadne professionaalne kosmeetika sari millel on eksklusiivne kontseptsioon esteetilises meditsiinis.

Tootja pakub eksklusiivseid tooteid, mis on orienteeritud efektiivsusele, ohutusele ja hinnale. Laboratoorium ja tehas asuvad Barcelonas (Hispaania).

Ettevõte on loodud 2002. aastal ja tal on 16 aastat kogemusi nahahoolduse ja esteetilise meditsiini valdkonnas.

Pakutakse kompleksseid kosmeetikaalaseid lahendusi, mida iseloomustavad kõrge innovaatilisus ja märkimisväärne teaduslik panus.

Ettevõttel on olemas kõik ISO 13485, ISO 22716, GMP sertifikaadid nahahooldustoodete ja meditsiiniseadmete tootmiseks ning levitamiseks.

Tootevalikusse kuuluvad järgmised sarjad:

1.Professionaalsed nahahappedKeemilised koorimised on kahtlemata üks efektiivsemaid naha noorendamise protseduure, mis on suunatud peamiselt pigmentatsioonile, naha vananemisele, kortsudele ja akneprobleemidele.

2.Naha ettevalmistamine ja taastamine enne ja pärast happeid

Kogu nahahooldussari, mille tooted valmistavad nahka ette keemiliste koorijatega protseduurideks ning aitavad taastada nahka protseduurijärgselt.

3.Lahendused mesoteraapiaks

Kõik ekseption sarja kokteilid lastakse välja farmatseutilist kvaliteeti omavate koostisosadega.

Tooted steriliseeritakse mikrofiltratsiooni abil, et säilitada kõikide vitamiinide ja aktiivsete koostisosade kvaliteeti.

Tootja tagab steriilsuse ja madalaimad endotoksiinide tasemed. See on kvaliteet, mis annab parimad tulemused ilma kõrvaliste efektideta.

Täpsusta valikut


salicylic powder - ülitõhus looduslik nahka helestav koorija salitsüülhapega, ilma karmide koostisosadeta. 180g

salicylic powder - ülitõhus looduslik nahka helestav koorija salitsüülhapega, ilma karmide koostisosadeta. 180g

Aktiivsed koostisosad:- Papaia ensüümid- Ananassi ensüümid- Salitsüülhape(Salicylic acid)Näidustused..

€48.00 Maksudeta: €40.00

Tooted 1 kuni 1, kokku 1 tootest (1 lehekülge)