Ferulic Activator- öökreem RASUSELE, PROBLEEMSELE, KOMBINEERITUD nahale (30ml)

Ferulic Activator- öökreem RASUSELE, PROBLEEMSELE, KOMBINEERITUD nahale  (30ml)
Click image for Gallery
  • €40.00
  • Maksudeta: €33.33
+
-See öökreem-aktivaator on välja töötatud naha pH-taseme järkjärguliseksalandamiseks, üheaegselt koorib, niisutab, vähendab pigmentatsiooni. Näonahkmuutub siledaks ja säravaks.

Ferulic Activator öökreem naha ettevalmistamiseks hävitab baktereid ja uuendab nahka. Kreemi valem sisaldab 3 liiki happeid,ensüüme, 4 peptiidi ja E-vitamiini. Seda võib kasutada omaette, intensiivseks nahahoolduseks kodustes tingimustes või naha ettevalmistamiseks enne feruulhappega professionaalseid koorimisprotseduure. See on väga tõhus toode naha uuendamiseks,koorimiseks, pigmentatsiooni alandamiseks ja naha pH taastamiseks. Ferulic Activator peab kasutama kombinatsioonis All Day Shield SPF 50+ Kaitsva kreemiga, mida kasutatakse päeva jooksul, et kaitsta nahka UV kahjustuste eest.

Aktiivsed koostisosad:

- Feruulhape,

- Piimhape,

- Traneksaamhape,

- Ensüümid,

- peptiid Juveleven* DNR kaitseks,

- lipopeptiidid kortsude vähendamiseks,

- nahka helendav peptiid (Melanostatine),

pH = 4

Indikatsioonid:

- Naha ettevalmistamine enne feruulhappega koorimist,

- melanotsüütide aktiivsuse vähendamine,

- naha loomuliku pH taastamine,

- koorivate ensüümide aktiveerimine (naha järkjärguline uuendamine),

- naha üldseisundi parandamine,- naha vajaliku niiskuse taastamine,

- fotovananemise ennetamine ja kortsude vähendamine,

- DNA kahjustuste ennetamine;

- rosatsea ja vistrikud.

Kasutamine:

Intensiivteraapiana kodustes tingimustes kasutage toodet ööseks 5-6 nädala jooksul kombineeritult All Day Shield SPF 50+ Kaitsva kreemiga.Kombineeritud teraapiana enne esimest happekoorimise protseduuri kasutage 2-3 nädalatkombineeritult All Day Shield SPF 50+ Kaitsva kreemiga. Seejärel kasutage 3 päeva kuni järgmise happekoorimise protseduurini.

Feruulhape esineb looduses, taimedes vabahappe või eetri kujul, enamjaolt seemnetes,lehtedes ja koortes. Feruulhape ennetab hapniku ja UV-kiirguse poolt tekitatud radikaalidearenemist. Feruulhappe ja oksüdeerumisvastase efektiga peptiidide segu toimib küllastumatarasvhapete ja igat liiki ülejäänud rasvade peroksüdaasi vastu. Antioksüdatiivne efekt alandabpõletikku. Feruulhape kombinatsioonis piimhappega vähendab samuti bakterite kasvu.

Piimhape

1. pH tasakaalu taastamine: ensüümi aktiivsus sõltub pH tasakaalust, mis võib olla rikutudkeskkonna negatiivse toimega, meigiga, ebasobiva nahahooldusega või muudepatoloogiatega. Piimhape aitab saavutada pH õiget taset, mis määrab naha nõutavataastamisprotsessi.

2. Keratolüütiline efekt: on rikutud karneotsüütidevaheline seos sarvkihis, mis põhjustabsurnud naharakkude eksofoliatsiooni. See protsess soodustab naha uuenemist tänu rakkudepaljunemise aktiviseerimisele aluskihis.

3. Niisutav efekt: Ühe NMF komponendina (loomulik niisutav faktor) tagab piimhape võimsaniisutava toime. Piimhape on naha sarvkihis vett hoidvate ainete kompleks ning samas on talvõime tõmmata ligi ja säilitada nahas niiskust. Epidermaalse uuenduse korral asenduvad bioloogiliselt surnud naharakud metaboolselt aktiivsete baaskihi rakkudega.

4. Lifting-efekt: Piimhape stimuleerib fibroblastide proliferatsiooni, mis toodavadrakkudevahelise aine komponente (kollageeni, elastiini, fibronektiini) ja vastutavad glükoosaminoglükaanide sünteesi eest.

5. Sebostaatiline ja komedooniline efekt: on rikutud rakkudevahelised seosed korneotsüütidevahel, mis avab saastunud poorid ja vähendab naharasu sekretsiooni. Piimhape soodustab kalipaasi inhibeerimist, mis pärsib vistrikke tekitavate bakterite poolt valla päästetavattriglütseriidide degradatsiooni, ennetades seega põletikku.

6. Pleegitav efekt saavutatakse surnud naharakkude koorimisega. Piimhape aitab kaasa kamelaniini ühtlasele jaotumisele ja türosinaasi inhibeerimisele.

7. Bakteritsiidne ja põletikuvastane efekt. See ioniseeritud piimhappe oksüdeerumise efektavaldab ebasoodsat mõju patogeensete bakterite kasvutingimustele (kõige efektiivsemanaeroobsete bakterite vastu ja vähem efektiivne pärmide ja seente vastu).

ING: Aqua (Water), Glycerin, Octyldodecyl myristate, Propylene glycol, Hydroxyethyl a c r y l a t e / S o d i u m acryloydimethyl taurate copolymer, Lactic acid, Tocopheryl acetate, Ferulic acid, Tranexamic acid, Bacillus ferment, Acetyl hexapeptide-51 amide, Palmitoyl tripeptide-1, Palmitoyl hexapeptide-12, Nonapeptide-1, Dextran, Butylene glycol, Triethylene glycol, Phenoxyethanol, Potassium sorbate, Parfum.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea