Mesoestetic The Element 50ml

Mesoestetic The Element  50ml
Click image for Gallery
  • €117.00 €76.04
  • Maksudeta: €63.37
+
-Erilised hetked nõuavad unikaalseid detaile!

Mesoestetic Element on eksklusiivne  vananemisvastane hooldus, mis on inspireeritud naha mikrobiome teadusest, hoiab ära ja parandab vananemise peamisi märke.

 See vananemisvastane kreem loodi mõeldes naha mikrobioomi taga olevale teadusele, et ennetada ja parandada peamisi vananemismärke.Miks on naha mikrobioom nii oluline? Meie naha mikrobiomi moodustab suur hulk mikroorganisme, selle ülesanne on tagada naha kaitse, aidates end kaitsta väliste agressioonide eest. Naha tasakaalustamine ja tugevdamine on tervislikule mikrobioomile hädavajalik, et aja jooksul tekiks kaitsebarjäär, vältimaks vananemismärkide ilmnemist.

Valem põhineb kolmel uusima põlvkonna kompleksil koos täiustatud toimeainetega, mis toimivad sünergiliselt.

1 - Agebiome Complex

Tugevdab naha mikrobioomi pre-, pro- ja postbiotikumide kombinatsiooni abil, et saada tasakaalustatud ja vastupidav nahk.

2 - Kaitsev kompleks Defense Shield

Kaitseb nahka oksüdatiivse stressi eest, tugevdades kaitsefunktsiooni ning pakkudes nahale sära ja elujõudu.Keskkonnatingimused, reostus, UV-kiirgus ja akne on meie igapäevases elus tegurid, mis muudavad naha kaitsebarjääri ebastabiilseks ja võivad põhjustada vananemisilmingute ilmnemist.

3 - Powercell System

See hoiab ära ja parandab vananemise peamisi tunnuseid, lükates edasi rakkude vananemist, pidurdades kortsude teket ja taasaktiveerides pärisnaha peamiste koostisosade sünteesi.

Täiustatud peptiidikompleks töötab naha tuvastamise ja ümberstruktureerimisega, ühtlustades kortse silmanähtavalt noorema väljanägemise jaoks.

Mesoestetic Element on eksklusiivne  vananemisvastane hooldus, mis on inspireeritud naha mikrobiome teadusest, hoiab ära ja parandab vananemise peamisi märke.Selle ainulaadse valemiga on kaasas eksklusiivne hõbedast ja tsirkooniumoksiidist käevõru. Signatuuriga kalliskivi on naiseliku ilu esiletõstmiseks.Toode ja kingitus esitatakse kõrgtasemelises piiratud väljaandes.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea